Wnętrze

Detailing wnętrza

Detailing wnętrza to wieloetapowy proces czyszczenia, który pozwala uzyskać efekt idealnego wnętrza pojazdu niezależnie od jego wieku i zużycia. W trakcie detailingu wnętrza wszystkie elementy z tkaniny, gumy, plastiku i skóry są bardzo dokładnie czyszczone oraz zabezpieczone. Zapewniamy wykorzystanie najwyższej jakości sprzętu i środków czyszczących oraz impregnujących.
Usług polega na kompleksowym czyszczeniu wnętrza, które możemy podzielić na kilka podstawowych etapów. Twój samochód zostanie odkurzony, a wszystkie jego tekstylne elementy wyprane. Czyszczone są także wszystkie elementy plastikowe, gumowe oraz skórzane.

Dogłębne oczyszczenie wszystkich elementów wnętrza

I2 Tri-Clean jest produktem do czyszczenia wszystkich powierzchni wewnątrz pojazdu, który zabija 99,9% bakterii oraz pochłania zapachy. Opracowany we współpracy ze światowym liderem w technologii antybakteryjnej i przeciwbakteryjnej, BioCote®, I2 zapewnia, że czyszczona powierzchnia będzie czysta, świeża i przede wszystkim wolna od drobnoustrojów. I2 zawiera eukaliptus, który jest naturalnym pochłaniaczem nieprzyjemnych zapachów. Natomiast dodatek BioCote pełni funkcję dezynfekcji powierzchni, BioCote to technologia, która chroni powierzchnię przed drobnoustrojami, stwarzając zaporę przed ich negatywnym oddziaływaniem na wnętrze Twojego samochodu.

Impregnacja tapicerki materiałowej

Gtechniq I1 AB V2 impregnuje włókna (tkaniny, alcantare), nie pozwalając wniknąć rozlanym płynom w strukturę. Impregnacja nie wypływa na zmianę koloru oraz elastyczność i pozwala swobodnie oddychać tkaninie. I1 świetnie sprawdza się również na elementach wystawionych na zewnątrz, np dachy cabrio. Naszym zdaniem, to aktualnie najbardziej skuteczny i trwały impregnat do tkanin na rynku. W I1 AB został zastosowany dodatek BioCote®, dzięki czemu na zabezpieczonej powierzchni minimalizujesz ryzyko rozwoju mikroorganizmów do 99%.
Woda, błoto, słodkie napoje, resztki jedzenia rozlane i wtarte w siedzenie przypadkowo nie oznaczają, że musimy od razu udać się na pranie tapicerki. Każda płynna substancja osadzi się bowiem na powierzchni siedzeń czy dywaników w postaci idealnie okrągłej kropli, którą bardzo łatwo usunąć.

Ceramiczna ochrona tapicerki skórzanej

Preparat tworzy na powierzchni skóry specjalną powłokę. Pozwala on skórze swobodnie oddychać i jednocześnie chroni ją przed promieniowaniem UV, dodatkowo odnawia kolory i przywraca im pierwotny blask. Jeżeli zaś tapicerka ma matowe wykończenia, to pozostają nienaruszone. Zabieg wpływa znacząco na przedłużenie żywotności skór oraz doprowadza je do salonowego wyglądu.Ceramiczna ochrona tapicerki skórzanej jest bardzo trwałym rozwiązaniem. Nałożona powłoka może utrzymywać się nawet do 12 miesięcy. Bardzo dobrze odpycha brud, dzięki czemu tapicerka jest łatwiejsza w czyszczeniu. Do tego powłoka ceramiczna jest odporna na wodę. Nie dopuszcza do tego, by skóra wchłonęła ciecz. W konsekwencji wnętrze auta na długo pozostanie w doskonałym stanie.

Ozonowanie wnętrza

Ze względu na właściwości utleniające ozon jest idealnym narzędziem do likwidacji pleśni, grzybów, roztoczy, pyłków, drobnoustrojów, wirusów, a także nieprzyjemnych zapachów – wliczając w to nawet zapach fabr i rozpuszczalników. Wszystkie te czynniki są dość trudne do usunięcia na inne sposoby – nawet przy regularnym dbaniu o czystość wnętrza – wpływając negatywnie na nasze samopoczucie i zdrowie.

Podstawowe sprzątanie wnętrza
– odkurzanie wnętrza kabiny, bagażnika, dywaników
– czyszczenie szyb od wewnątrz
– odświeżenie wewnętrznych elementów plastikowych/skórzanych
czas – od 1.5 h
cena od 70 zł

– Pranie ekstrakcyjne dwóch foteli przednich oraz kanapy tylniej – cena od 180 zł

– Czyszczenie oraz zabezpieczenie tapicerki skórzanej dwóch foteli przednich oraz kanapy tylniej – cena od 250 zł

– Zabezpieczenie powłoką ceramiczną tapicerki skórzanej – cena od 300zł

Detailing wnętrza
– dokładne odkurzanie całego wnętrza
– czyszczenie oraz pranie wszystkich elementów tapicerowanych, podsufitka, fotele, boczki drzwiowe, słupki, podłoga, dywaniki itp
– czyszczenie oraz zabezpieczenie elementów plastikowych gumowych, winylowych oraz skórzanych
– dokładne czyszczenie schowków, wnęk
– mycie szyb od wewnątrz
– opcjonalna impregnacja siedzeń preparatem hydrofobowym – dopłata od 150 zł

czas od 1 dnia
cena od 560 zł